Rreth Nesh

Hangzhou Hanspire Automation Co, Ltd. u themelua në vitin 1993. zyra qendrore ndodhet në Nr.58, Baishi Village, Wanshi Town, Fuyang District, Hangzhou City. Me një sipërfaqe ndërtimi prej rreth 20,000 metrash katrorë dhe një investim total prej 80 milionë RMB. Sot ka mbi 150 punonjës.

Shfaqja e produkteve

Procesi i prodhimit

Hanspire Automation ka gjithnjë e më shumë pajisje të ndryshme tejzanor si homogjenizues tejzanor, makinë prerëse tejzanor të ushqimit, prestar gome tejzanor, makinë saldimi plastik tejzanor, makinë qepëse tejzanor etj, janë projektuar dhe prodhuar! Hanspire Automation ofron gjithashtu pajisje tejzanor të personalizuara posaçërisht! Mirë se vini të na kontaktoni për më shumë detaje në çdo kohë nëse jeni të interesuar!

Produkte të nxehta

Lajme